Pendik, İstanbul / Türkiye
Pzt-Cum 08:00 - 18:00
Pendik, İstanbul / Türkiye
Pzt-Cum 08:00 - 18:00
Hakkımızda
Uzunkaya Makine Torna Tesviye Cnc

Uzunkaya Makine, 1987 'dan günümüze, CNC, Torna, Tesviye, Freze, Taşlama, Kesme Freze, endüstriyel talaşlı imalatta imalat sanayi sektörüne gerekli ekipmanlar işlemekteyiz.

Frezelerin çalışma prensibi, kendi ekseni çevresinde dönen bir kesici takım vasıtasıyla iş parçasından talaş kaldırarak şekillendirme (delme, yüzey işleme, azdırma, vb.) yapan makinelerdir. Günümüzde özellikle metallerden imalat yapılan her firmada freze görmek mümkündür. ,

Yeni teknolojiler sayesinde artık frezelerle, bilgisayarlar ve özel bilgisayar programları (CAD-CAM) yardımıyla tamamen otomatik olarak imalat yapılabilmektedir. 

Uzunkaya Makina metal işlerde kullanılacak her türlü ürünün imalatını en son makina teknolojisini kullanarak üretim yapmaktadır. Dikey freze tezgahları, yatak freze tezgahları, üniversal freze tezgahları, kalıpçı freze tezgahları, kopya freze tezgahları, azdırma dişli tezgahları ve cnc freze tezgahlarımızla her türlü freze işleriniz üretimini itina ile zamanında, istenilen kapasitede üretim yapmaktadır. 

Taşlama Taşlama temel talaşlı metal imalat işlelerinde genellikle şu amaçlar için kullanılmaktadır.  Metal İş parçalarının hassas olarak ayarlanan toleranslarda işlenmeleri Sertleştirilmiş malzemelerin yüzeylerinden talaş kaldırmak için Özellile silindirik iş parçalarının ısıl işlem sonrası meydana gelen çarpıklıkların giderilmesi Parça yüzeylerinin parlatılması vb. amaçlar için taşlama işlemi yapılır.

İşlenecek veya işlenmiş metalin, istenilen ebatlarda kesilerek kullanılacak seviyeye getirilme işlemidir.

İNFOLED ELEKTRİK AYDINLATMA
KALİTE ANLAYIŞIMIZ
1
MİSYONUMUZ


Uzunkaya Makine, olarak 1987 'dan günümüze, CNC, Torna, Tesviye, Freze, Taşlama, Kesme Freze, endüstriyel talaşlı imalatta imalat sanayi sektörüne hizmetler sunmaktayız.

2
VİZYONUMUZ

Bizi tercih eden hiç bir işimizde güven ve kalite standartlarımız içerisinde hizmetlerimizi devam ettirmektir.

3
DEĞERLERİMİZ

Değerli müşterilerimiz, biz satıcılar ve çözüm ortaklarımız için varolan kurallara uyarak sağlıklı hizmet sağlamaktır.

whatsapp